top of page

NÁŠ PROJEKT

Drazí přátelé!

Vítejte na stránce originalního filmového seriálu Servírka v akci, který je autorským projektem Pavly Stuchlíkové. Inspirovali jsme se tvorbou Charlieho Chaplina a jeho dokonalými groteskami.  Servírka v akci je parodickou poctou tomuto žánru. Celá série bude mít 33 dílů. Každý díl bude vycházet z jiné doby a z jiných historický kulis. Naší hlavní  hrdinkou je servírka Diana, která hledá svou pravou lásku. První díl (Restaurace v ohrožení, mladá Paní) se odehrává na počátku třicátých let minulého století a je k dispozici na nasem webu ke shlédnutí. Budeme moc rádi, pokud vás upoutá a budeme jestě raději, když ho budete sdílet s rodinou a přáteli. Příjemnou  zábavu.

  • Youtube
  • Facebook
  • Instagram
Domů
Náš Projekt
zaves C.png
zaves C.png

O ČEM TO JE?

 Vítáme vás v restauraci „U Otakara“, která je pomyslným středobodem našeho filmového vesmíru. A středobodem dění v restauraci je servírka Diana, která spolu se svým šéfem Otakarem vtiskla tomuto podniku duši.

V 1. díle našeho seriálového kinematografu se dozvíte, jak nevšední a dramatické jsou peripetie osudu naší hrdinky. Láska a vášeň, trýzeň a prozření, soucit i odpuštění – to vše můžete prožít spolu s Dianou.

VZOR POZADI kopie.jpg

PROJEKČNÍ SÍŇ

Projekční síň

GALERIE Z NATÁČENÍ

Galerie

NÁŠ TÝM

FAKE TEREZ kopie_edited.jpg
FAKE TOMAS kopie_edited.jpg
P1027856_edited.jpg

Diana Plachá
(servírka a zpívající tanečnice)
Pavla Stuchlíková

 

Chodící láska.

Kam se podívá, toho láska a humor objímá. Ihned krásu a hlubokou pravdu přijímá….

Zatím ještě nejezdí traktorem, lítá však letadlem, řídí lodě a manévruje kyvadlem. Co tedy s dalším načatým večerem…?

SERVÍRKA V AKCI

 Jedna z dalších transformací humorem.

P1026912_edited.jpg

Otakar Rozkošný
(šéf restaurace a zpívající tanečník)
Palo Hronček

Rodák z Bratislavy. Nejdřív diplomat, potom textař, chvíli herec a potom zas režisér, trochu astrolog, trochu umělec, někdy idealista a někdy zas optimistický realista. Více než 60 letá cesta životem, skrz laskavé i nelaskavé peripetie osudu,  mi dala nezbytnou dávku pokory, tolerance, porozumění lidem, víru a naději v každý nový den.

P1026913_edited.jpg

Zohan, (Dianin anděl strážný)
Štěpán Puš

Kluk co má rád volnost a svobodu myšlení. Narodil se za podzimních dní měsíce října jako revoluční dítě roku 1989 což v něm zanechalo  trochu energie rebelie. Prošel si život od fotomodela, komparzistu, skladníka, zedníka, automechanika až k podnikání v oblasti realit. Má rád nové výzvy a moudré lidi. Srdce otevřené má všem co dobré úmysly mají, a jako tvrdý štít s erbem štíra umí stát před těmi, co to potřebují.

Karel Coma editor, director

Terka Bártová
(asistentka režie)

 

Ronaldo
(žárlivý milenec)
Tomáš Mytych

Holka ze severu, kde se dlouho nezdržela. Je nadšenou cestovatelkou. Možná lehce ztřeštěná, ale jen v tom nejlepším! Do všeho skočí po hlavě, nesnáší stereotyp. Jejím poselstvím je pomáhat ostatním a překonávat samu sebe v nových výzvách! Co u ní rozhodně nenajdete je zamračený výraz, protože i v těch nejtěžších chvílích dokáže zůstat optimistická.

Narozen v krasném a pratelském meste Opava. Vychovan hlavne dedou a babickou, protoze rodice museli casto a dlouho pracovat. Mezi studiem a péci o statek travil zbytek casu u reky se svymi milovanymi rybami a prirodou. I proto se vzdy citi nejlépe v prirode. Nejprve cisnik, pak sommelier, az dosud vyroba interierovych dekoraci vseho druhu. Dvojity tata a amatérsky herec to je vas Ronaldo.

Karel Coma
(střih)

 

Od mládí se věnuje

filmu a televizi. Začínal jako colorista na Barrandově, kde  spolupracoval na zahraničních projektech jako Blade 2, Hartova Válka, A Knight's tale. Jako stříhač začínal u animovaných filmů s  Genem Deitchem, Oskarovým režisérem. Během této doby začal natáčet i své vlastní nezávislé filmy. Ve volných chvílích mezi režií
a střihem
 píše povídky
a scénáře.

Náš tým
CONTACT_edited.jpg

KONTAKT

Děkujeme za zprávu!

Můžete nás kontaktovat skrze formulář nebo na e-mail: Diana@wonderstudio.cz nebo na Mobil:+420608555888

Kontakt
bottom of page